OÜ Mitteldorf on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner

Klubi Lobisejad 20. kohtumine 27.04.2021

Klubi Lobisejad 20. kohtumine 27.04.2021

Eelmisel kohtumisel alustatud vestlus tööga ja töökollektiiviga seotud küsimustes jätkus. Peale juba juurdunud nädalauudiste ringi tutvustasime meie külalist. Tiia Murulaid on ETKA Andras juhatuse liige, ta on palju aastaid tegelenud täiskasvanute õppe korraldusega. Tiia Murulaid on lõpetanud Tallinna Ülikooli (haridusteaduse magister, andragoogika) ja Tallinna Pedagoogikaülikooli (sotsiaaltöö). Meie külaline tutvustas ETKA Andras tegevust, alates 2016. aastast viib ETKA Andras Haridus- ja Teadusministeeriumi partnerina ellu Euroopa Sotsiaalfondi projekti “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine”. Eraldi teemaks olid selle aasta TÕN nädala sündmused. Külalisele esitati palju küsimusi, mis seotud elukestvaõppega meil ja mujal. Peale seda jätkasime eelmisel korral alustatud mängu, kus küsimustekaardi valides tuli vastata erinevatele küsimustele, mis on seotud tööga, suhetega töökollektiivis, enesearenguga. Tutvustasime klubi liikmetele ka klubitöö tagasisidelehte.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.