OÜ Mitteldorf on Eesti Töötukassa koolituskaardi partner

Klubi Lootus 24. kohtumine 20.05.2021

Klubi Lootus 24. kohtumine 20.05.2021

Klubi viimasel kohtumisel tegime tagasivaate kõikidele klubi kohtumistele, kasutasime meie blogi sissekandeid. Meenutasime, kuidas klubi sai oma nime ja kuidas kehtestasime klubi reeglid. Fotogallerii viis meid luuletuse Lootusmtõlkevõitsuseni, siis meenutasime Jõuluvana külastust. Klubi liikmed märkisid, et heaks võimaluseks arendada suulistmkeeleoskust olid traditsioonilised uudisteringid, millega igal kohtumisel avasime klubiõhtu. Kenad meenutused viisid meid taas ERMI. Avinurme Puiduaita, kontserdile ja filmisaali. Kohtumise viimasel tunnil palusime klubi liikmetel, kasutades ZOOM programmi, kirjutada oma arvamuse klubitööst.

Samuel Golomb: Suur tänu kõikidele klubi liikmetele! Olete tublid! Soovin ka edasi keeleoskust arendada. 🙂

Ljudmilla Panenko: Mulle väga meeldis keelekluubi. Väga tänan korr.Aitah teie töö eest.Ma hakkas tööl julgemalt rääkima.

From Igor Panenko: Oli väga meeldiv suhelda teiega. Aitah teie töö eest. Ma hakkas tööl julgemalt rääkima.

Niina Sepp: Enda jaoks sain palju huvitavaid asju eesti ajaloost ja kultuurist teada. Nüüd tean ka erinevaid allikaid kus saab vaadata ja leida eesti huvipakkuvaid kohti, ja kuidas saab areneda oma eesti keele oskust ja sõnavara laiendada. Suur aitähh huvitava programmi eest.

Irina Maljonkina: Suur keelepraktika, võimalus kuulata head eesti kõnet, tunnid olid huvitavad ja informatiivsed. Väga sõbralik õhkkond, suurepärased õpetajad, kasulikud lingid! Juba jutustasin keele klubist õpetajatele, kellega töötan! Suured tänud õpetajatele! ja teistele osalejatele!

Dzintra Kutirkina: Mulle meeldis keeleklubis osaleda. Väga hea võimalus, et teada rohkem huvitavaid asju Eesti kultuuri kohta, tutvuda uute inimestega. Ma laiendasin silmaringi. Tahan õppida eesti keelt edasi .Eesti keele klubi juhendajad toetasid meid. Väga soe õhkkond oli alati. Suur tänu juhendajatele! Aitäh osalejatele ka!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.